top of page
yogakioo-vektorel kopyası.jpg
  • Instagram

23-26 Mayıs Taom Ana Sponsorluğunda 9. YogaKioo FestivaliKioo Retreat Center'da 23-26 Mayıs tarihlerinde Taom ana sponsorluğunda düzenlenen 9. YogaKioo Festivali, her sene olduğu gibi bu sene de yoğun bir katılımla gerçekleşti.


Türkiye’de Yoga kültürünü köklü bir hale getirmeyi başaran YogaKioo’nun gelenekselleşen bu festivali, her yıl sadece Türkiye’den değil, dünyanın dört bir yanından yogileri ve yogaya ilgi duyan herkesi bir araya topluyor.


YogaKioo, festival kapsamında alanında uzman yoga eğitmenlerinin yanısıra birçok farklı branştan eğitmenleri de bir araya getirerek çeşitli çalışmalara ev sahipliği yapıyor. Katılımcıları içsel bir yolculuğa çıkarmayı hedefleyen YogaKioo, festival programının içeriklerini buna göre çok boyutlu bir şekilde dizayn ediyor. Bedensel çalışmalar, felsefe, beslenme, aile dizimi, enerji çalışmaları, astroloji, ses meditasyonu, nefes çalışmaları gibi çok yönlü hazırlanan program, her alandan katılımcıya ihtiyacını sunuyor. Festivale gelen herkes kendini bulma, kendini görme ya da daha iyi bir hayat yaşamak amacıyla geliyor. Her saat aralığında birden fazla çalışma ve birbirinden değerli öğretmenlerin rehberliği sayesinde,kendini bulma yolunda çok önemli aşamalar kaydediyorlar.


Canlı müzikler ve benzeri etkinliklerle de yoğun içsel yolculuğu kolaylaştırarak ve keyifli hale getirerek katılımcıların bu 4 günü coşkuyla geçirmelerine olanak sağlıyor. 


Festivalin en güzel yanlarından biri de oluşturulan arkadaşlıklar! Tek gelseniz dahi, her zaman size eşlik edecek dostlar edindiğiniz, kendinizi ailenizde hissettiğiniz bir alan! Kendi üzerine çalışan insanlarla oluşan bu ortam, kişinin içsel yolculuğunu ve kendi özgü, biricik olan varoluş halini destekliyor. 

T.h.e.n.o. vegan, temiz içerikli sağlıklı beslenme sponsoru ve Barine de doğal tekstil sponsoru olarak bu festivalde yerlerini aldılar. Aynı zamanda festival alanında çoğunluğu kadın girişimcilerden oluşan 15 marka stand açarak, festival katılımcılarıyla bir araya geldi.
Comments


bottom of page