top of page
yogakioo-vektorel kopyası.jpg
  • Instagram

Authentic Beauty Concept Markanın İlk Vegan Silver Şampuanını Piyasaya Sürüyor Cool Glow Temizleyici

AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT Markanın İlk Vegan Silver Şampuanını Piyasaya Sürüyor. YENİ Cool Glow Temizleyici ile tanışın...


AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT otantik güzelliğe yeni bir yol başlatmak için benzersiz bir kuaför topluluğu ile birlikte bütüncül bir premium marka olarak oluşturuldu – #authenticbeautymovement topluluğu ortak değerlerlere inanan bir topluluk.


AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT, salon randevuları arasında güzel, salon tazeliğindeki sarışın rengin mümkün olduğunca uzun süre canlı ve sağlıklı görünmesini sağlama arzusunu anlar. Yine de, güneşe maruz kalma gibi çevresel faktörler, çoğu zaman, saçın görünümünü bozarak, pirinç renginin veya sararmanın meydana gelebileceği istenmeyen ton değişimlerine yol açabilir. Endişelenmeyin! AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT, bu sarı tonları etkisiz hale getirmek için besleyici, mor pigmentli bir şampuan geliştirdi. YENİ Cool Glow Cleanser, Memento hazırlanmış bakım hizmetinin bir parçası olarak hem evde hem de salonda sarışın müşterilerin taleplerini karşılamak için mükemmeldir.AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT Cool Glow Temizleyici:


Çok sevilen premium, vegan (The Vegan Society™ tescilli) ve Peta sertifikalı ürünlere katılan yeni Cool Glow Cleanser, 'Glow' serisine katılıyor; markanın saç bakım serisi, boyalı saçların doğal ışıltısını ve bakımını arttırmak için özel olarak geliştirildi. Hurma ve tarçın çiçeği uyumuyla beraber zengin, ışıltılı, baharatlı, kuru meyvelerin birleşimine dayanan ultra hissel bir imza olan Date & Cinnamon'un lezzetli Glow kokusunu taşır.


AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT'in renk arttırıcı Temizleyicisi, benzersiz tonda menekşe tatlı patates özleri de dahil olmak üzere özenle seçilmiş bileşenler bakımından zengindir,

saçı nazikçe temizleyip beslerken, tüm bunları güçlü mor pigmentler aracılığıyla canlandırıcı soğuk tonlar ekleyerek yapar.


AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT, özellikle sarı saçlarda kullanım için, aynı yüksek düzeyde bakımı kullanarak 'Replenish' restoratif ürün serisinde bulunan Cool Glow Cleanser için hassas, ancak yüksek performanslı bir formül sağlamıştır.


Sülfat yüzey aktif maddeler ve silikonlar içermeyen ve besleyici pigmentli şampuan, doğal ve doğal olmayan sarı saçları ve girleri tazeleyecek, nemlendirecek ve güçlü tutacaktır.


Kısa bir bakışla AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT Cool Glow Temizleyici:


• Besleyici temizleme formülü

• Menekşe tatlı patates özleri ile

• Mor pigmentler istenmeyen sarı tonları nötralize eder

• Yenilenmiş, parlak bir ışıltı için saçın doğal vurgularını iyileştirir

• Saçı temizler ve besler

• Vegan, The Vegan Society™ tarafından tescilli ve Peta sertifikalı

• Sülfat yüzey aktif maddeler ve silikon içermez

• Tüm sarı saç tipleri için uygundur

• Evde veya salonda kullanım için


AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT Online ve Dijital:


Cool Glow Cleanser ve tüm ürün grupları ile beraber, markaların sürdürülebilirlik taahhütleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT web sitesini keşfedin: authenticbeautyconcept.com.


Ayrıca Instagram, Facebook ve YouTube'daki @authenticbeautyconcept ve #authenticbeautymovement hashtag'i aracılığıyla AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT topluluğuna çevrimiçi olarak katılabilir ve bağlantı kurabilirsiniz.


AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT Cool Glow Cleanser Eylül 2022'den itibaren

satışta.Kommentarer


bottom of page