top of page
yogakioo-vektorel kopyası.jpg
  • Instagram

Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı Müthiş Bir Premier ile Yayına Girdi!


Çetin Çetintaş’ın büyük bir heyecanla beklediğimiz yeni kitabı “Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı” müthiş bir premier ile Çetin Çetintaş’ın YouTube kanalında yayına girdi.


Premierini izledikten sonra içeriği daha da merak uyandıran kitap, 22 Mart 13.00’da dr.com.tr’de ön satışa çıkacak ve ön satıştan elde edilen gelirin tamamı hayvan barınaklarına bağışlanacak.

“Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı”nı bu kadar heyecanla beklememizin nedenlerimizden biri de kitabın, belki de hep merak ettiğimiz, bize yol arkadaşlığı yapan hayvan dostlarımızın yaşamlarımızda neyi temsil ettiklerini ayrıntılarıyla anlatıyor ve taşıdıkları mesajları fark edebilmemize imkan tanıyor olması…


Çetin Çetintaş kitapta hayvanlarla insan ilişkisini element ve nitelikler boyutunda inceliyor. İlişki kurduğumuz hayvanların hangi elementlerle ilişkili olduğunu ve bu elementlerin hangi niteliklerini çalıştırdığını anlatıyor. Ruhumuzda ortaya çıkmaya çalışan hayvan hangisi? İhtiyacımız olan niteliklerimizi uyandırabilmek için hangi hayvan arketipini benliğimizde canlandırmalıyız? Hayvan arketipleri insan üzerinde tam olarak nasıl çalışır? Hangi hayvan arketipi hangi şartlarda kullanılır ya da hangi şartlarda uzak durmamız gerekir? gibi önemli sorulara cevap veriyor.


Yaşamlarımızda çok önemli farkındalıklar yaratacak ve yol arkadaşlarımıza bakış açımızı oldukça değiştirecek bu başucu kitabına şimdiden raflarınızda ve yaşamlarınızda yer ayırın.Comments


bottom of page