top of page
yogakioo-vektorel kopyası.jpg
  • Instagram

Karahamza Köyü Yoga’ya Başladı
Kırklareli Karahamza Köyü'nde bulunan Kioo Retreat Center, bu kez komşuları olan köy sakinlerini ağırladı...


Türkiye’de başka bir örneği bulunmayan inziva merkezi Kioo Retreat Center, Kırklareli'nin Merkez İlçesine bağlı Karahamza Köyü'nde 7’den 70’e misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.


Birbirinden farklı ve özel çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Kioo Retreat Center, bu sefer komşuları, Karahamza köy halkını ağırladı.


Köy sakinlerine yoga dersi veren Çetin Çetintaş ve Serra Sağra’nın sosyal medya hesaplarında yaptıkları paylaşım büyük beğeni topladı. Milyonlarca kişinin içini ısıtan bu paylaşım çok kısa sürede gündem oldu.

Merkezin kurucusu, alanında dünyaca uzman bir isim olan Çetin Çetintaş yaptığı paylaşımda:


“Karahamza Köyü’ndeki birbirinden güzel komşularımız bugün yogaya başladı. Komşularımız da biz de çok heyecanlı ve mutluyduk. Bedenimize, nefesimize ve zihnimize baktığımız kadar kaliteli bir hayat süreriz. Yeni bir şeye başlamak bazen büyük cesaret gerektiriyor. Onların cesareti bugün bize ilham oldu.” ifadelerini kullandı. Serra Sağra “Gündelik hayatta bedenlerini kontrolsüz kullandıkları için birçoğunun bedeninde süregelen ağrılar ve rahatsızlıklar var. Düzenli devam edeceğimiz bu derslerle onların hem beden sağlığına özen göstereceğiz hem de zihinsel olarak daha iyi olmalarına…” diyerek bu buluşmaların devam edeceğini açıkladı.


Karahamzalı her yaştan kadınların yoga dersi esnasındaki renkli ve sevimli anları paylaşımda yürekleri ısıttı.
Comments


bottom of page