top of page
yogakioo-vektorel kopyası.jpg
  • Instagram

Otantik Güzellik Hareketi Başlıyor


Bütünsel, vegan* ve premium saç ürünleri markası


AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT


AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT, “Bize güzellik veren, filtrelenmemiş bireyselliğimiz ve karakterimizdir.” söylemiyle Berlin’de doğan; özenle seçilen saf içeriklerle yaratılan vegan* saç ürünleri markasıdır.


Modern dünyanın hızlı hayat temposunda kendi kökleri ve doğayla bağlantısını koparmadan yaşamak isteyen; aynı özeni saçlarına da gösteren ve kendi karakterini ortaya koymanın yarattığı güzelliğe inanan kadınların tercihi AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT, otantik olanın filtrelere ihtiyaç duymadığı gerçeğinden yola çıkarak tasarlanan premium saç ürünleri yaratıyor.


Özenle seçilmiş içeriklerle üretilen; silikon, sülfat, mineral yağları, yapay renklendiriciler ve paraben içermeyen AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT ürünleri, aynı değerleri paylaşan seçkin kuaförlerin, kadınlara gerçek hissettiren bir dizi saç ürünü bulma iç görüsünden doğdu. Doğanın bilimle buluştuğu formüller yaratan marka; mango gibi doğal içeriklerin faydalarını korumak adına, buharla damıtma yöntemi ve ultrasonla ayrıştırma gibi özel teknikler kullanarak, arındırılmış ürün felsefesi ile premium ürünler sunuyor.


Şampuan, saç kremi, maske ve şekillendiricilerden oluşan ve tüm saç tipleri için farklı seçenekler sunan AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT saçlarınızı filtresiz güzellikle tanıştırıyor.


Renklendirilmiş saçlar için hurma ve tarçın içeren Glow, renkleri koruma ve nemlendirme özelliğiyle ön plana çıkıyor. İnce telli saçlar için yeşil çay ve yeşil limon içeren Amplify, dolgun ve yumuşak saçlar yaratmak için formüle edildi. Kuru saçlar için yaratılan mango ve fesleğen içeren Hydrate ise saçları nemlendiren ve hareketliliği, esnekliği geri kazandıran bir yapıya sahip… Yıpranmış saçlar için akçaağaç ve pekan cevizi içeren Replenish serisi, saç tellerini güçlendiriyor ve kırılgan saçlar için mükemmel bir besleyici olma özelliği taşıyor.


Her türlü saç stili için mükemmel taban oluşturan Flawless Primer, hafif – orta tutuculuğa sahip Amplify köpük; Shea yağı içeren şekillendirme kremi; doğal bir mineral olan Kaolin içeren, güçlü tutuculuk, uzun süreli kalıcı stil kontrolü ve kuru doku etkisi yaratan Gritty Wax Paste de AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT saç şekillendirme serisinin öne çıkan ürünlerinden…


Doğal içerikli saç bakım ve şekillendirme ürünleriyle de kadınlara filtresiz güzelliği deneyimletmeye hazırlanan AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT, seçkin kuaför salonlarında satışa sunuluyor.

AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT, meşgul dünyanın seslerini dışarıda bırakan; farklı ve iyi hissettiren bir salon deneyimi ile hatırlamaya değer anlar yaratıyor. Duyulara hitap eden anlar ise, iç ve dış güzelliği gerçek deneyimler ile birleştiriyor. Kendinizle yeniden bağ kurabilmek için içe dönmenizi sağlarken, “Şimdi”de zihin ve ruhunuzu yeniden dengeleyip, kendinizi gerçekten ifade edebileceğiniz otantik bir görünüm sunuyor.


Doğal ve sade otantik güzelliğimizin, filtrelere ihtiyacı yok!


Kendisi olmaktan çekinmeyen tüm cesur ve dürüst kadınlar için AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT ile #authenticbeautymovement [#otantikgüzellikhareketi] başlıyor. Siz de bu hareketin bir parçası olun.

Bu sene 19-22 Mayıs tarihlerinde Antalya Çıralı’da gerçekleşecek 7. YogaKioo Festivali’nin de resmi sponsoru olduğunu heyecanla duyurduğumuz AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT festival süresince mükemmel ürünleriyle de bizlere renk katacak.

 

MANİFESTOMUZ

OTANTiK GÜZELLİĞE İNANIYORUZ

Ortak inancımız, bizi bağlayan ve yönlendiren şey budur.

Her şey kendin olmaya karar verdiğin an başlar.

Otantik güzelliğin doğallık ve sadelik

olduğuna, sofistike fotoğraf filtrelerine ihtiyaç duymadığına,

karakterle geliştiğine İNANIYORUZ.

Silikon, sülfat ve parabenden arındırılmış, özenle seçilmiş

saf içeriklere İNANIYORUZ.

Sanatkarların empati gücüne, deneyim ve becerilerine

İNANIYORUZ.

Siz de otantik güzellik hareketine katılın.

 

*Hayvansal içerik barındırmaz.


ความคิดเห็น


bottom of page