top of page
yogakioo-vektorel kopyası.jpg
  • Instagram

Yes FlâneuseYogaKioo Dergi olarak sizi referans olabileceğimiz güvenilir markalarla buluşturmaktan her daim keyif alıyoruz. Özellikle yoga pratiklerimiz için çoğumuz hem kullanışlı hem rahat hem de güvenle kullanılabilecek isimlere ihtiyaç duyuyoruz. Bu nedenle bugün sizi eğitmenlerimizin de severek kullandığı Yes Flâneuse ile tanıştırmak istiyoruz.


Yes Flâneuse 2020 yılında Nazlı Cemiloğlu tarafından kurulmuş, yüksek kalite ve çevre dostu

materyaller kullanılarak sürdürülebilir yöntemler ile üretilen bir athleisure spor giyim markası. İsmi eminiz ki bizim kadar sizin de dikkatinizi çekmiştir. Fransızca kökenli olan Flâneuse (flanöz), Flâneur kelimesinin feminen formu. Fransız edebiyatında kalabalığın kadını ve kent gezgini olan flâneuse, şehrin ve insanın ruhunu anlayan kişi olarak betimleniyor.


Özveriyle ve işini severek yapan Yes Flâneuse ekibi misyonlarını şu sözleriyle açıklıyor: "Minimal, modern, aktif ve zamansız marka algımızla müşterilerimize kalitemizi sunmak, her forma uygun şıklığı, stili ve rahatlığı sağlamak, çözüm odaklı, duyarlı bir iletişim ağına sahip olmak bizim için çok önemli. Verdiğimiz her hizmette özgünlüğümüzü özetleyen ‘No one is you, that is your power!’ sloganımızla daha güçlü ilerliyoruz."


Marka, sürdürülebilirliğe verdikleri önemle, yüksek kalite ve çevre dostu materyaller kullanarak ürettikleri

ürünleri ile global pazarda öncü bir marka olarak ürünlerinin rengarenk, dinamik yapısını

dünyaya tanıtmayı hedefliyor. Kendi kaynakları dahilinde gerçekleşen üretim ve tedarik

süreçlerinde; Sorumlu Üretim, Bilinçli Tüketim, Stoksuz Çalışma şartlarında “sipariş üzerine ihtiyaç

kadar üretim felsefesi” ile çalışıyor ve "Sürdürülebilirliği yalnızca üretimde gözetmek yeterli değil, kullandığımız bazı kaynakları telafi etmek adına her yıl, üretimimiz ve operasyonel faaliyetlerimizdeki karbon salınımına karşılık atmosferdeki karbondioksitin dengelenmesi için her siparişe özel TEMA Vakfı’na bağışta bulunuyoruz. Aynı zamanda web sitemizde, sepetinize ekleyeceğiniz farklı renklerdeki tokalarımız ile seçmiş olduğunuz renge istinaden vakıflara bağışta bulunuyoruz." diye de ekliyor. 


Marka gerçekten renk çeşitliliğini özel ipeksi yumuşak kumaşlarla birleştirdikleri ürünleri, toparlayıcılığının yanı sıra sağladığı maksimum hareket konforu sayesinde her zaman ön planda olmayı başarıyor. Özellikle yoga pratiğinde rahatlığa, kaliteye ve şıklığa önem verenlerin kesinlikle kullanmalarını tavsiye ediyoruz ve eğitmenlerimizin de severek kullandığının altını çizmekten keyif alıyoruz. Markanın her bir ürününün kendi tasarımları olduğunu ve her biri birbirinden şık olduğunu da belirtmek istiyoruz.


Spor giyim konseptinde birçok alana hitap eden Yes Flâneuse'un; yoga pratiklerinizde, yoga kamplarında, festivallerde, doğa yürüyüşlerinde, tatil planlarında, çeşitli aktivitelerde ve organizasyonlarda her stile uygun ve şık tasarımları ile yeni nesil rahatlığın yeni kaşifi olduğunu söylesek eksik söylemiş olmayız. Zaten ekip de "Yes Flâneuse ile tanıştığınızda, günlük yaşamınızın vazgeçilmez bir parçası olacağımızdan eminiz." diyerek kendi alanlarında nasıl güvenle yol aldıklarını bize gösteriyor ve inanın bu konuda hiç de haksız sayılmazlar.


Umarız bizim kadar siz de keyifle günlük yaşamınızda kullanırsınız. Yes Flâneuse'u yakından tanıdığınıza çok memnun olacağımızdan çok eminiz. Tüm okuyucularımıza tavsiyemizdir...


Comments


bottom of page