top of page
yogakioo-vektorel kopyası.jpg
  • Instagram
  • Instagram
Ss_Logo_site_ana2-removebg-preview.png

Uzun süredir hem pratiklerimizde hem de sosyal yaşantımızda severek kullandığımız Superstacyfit’in ürünleriyle farklı kombinler oluşturmayı gerçekten çok seviyoruz. Siz de matın üzerinde ya da matın dışında rahat ve şık kombinler oluşturmaktan hoşlanıyor, ekonomik olarak da size rahat nefes aldıracak seçimler tercih ediyorsanız @superstacyfit ile buluşmanın vakti gelmiş demek ki.

 

Web sitelerinde yer alan birçok farklı model ve renk seçeneklerini değerlendirerek siz de kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. 

ABC_Logo_black_0618-removebg-preview.png

Yoga pratiklerimizde alışık olduğumuz ekipman desteklerinin yanı sıra, bizi farklı şekillerde destekleyen, belki de daha önce hiç kullanmadığımız yardımcı malzemeleri kullanmak pratiğimizi hem dönüştürür hem de renklendirir. 

Ovvo'nun ihtiyaçlarınıza yönelik dizayn edilen yoga sandalyesinden matına, bloklarından denge tahtasına kadar tüm ürünleri pratiğinizi ileri seviyeye taşımak için sizi bekliyor. Üstelik kullanımları da çok keyifli. Eğitmenlerimizin kendi pratiklerinde tercih ettiği Ovvo Yoga'nın ürünlerini biz de okuyucularımıza öneriyoruz. 

"Authentic Beauty Concept" ürünleri, saflaştırılmış doğal özlerin, özel bir birleşiminden formüle ediliyor. Silikon, sülfat, mineral yağları, yapay renklendiriciler ve paraben içermeyen ürünler, aynı değerleri paylaşan profesyonel kuaför salonlarında satılıyor. Bizim en çok hoşumuza giden özelliği ise kuaför salonları içerisinde sundukları Memento servisleri; bu serviste saç bakımında ‘’farkındalık’’ mottosu ile ilerleyerek, bizlerin de her zaman benimsediği anda olma da DNA’sında barındıran bir marka olması.

 

Hem bu kadar özenli çalışmaları hem de doğal ve saf içeriklere sahip olmaları onları güvenle kullanmamızda oldukça etkili. Eğitmenlerimizin de tercih ettiği markayı tüm ürünlerini okuyucularımıza öneriyoruz.

logog-removebg-preview.png
bottom of page